NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

« 1 z 23 »

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

WYRÓŻNIENIA DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE:

  1. Dyplom “WZOROWY UCZEŃ”, świadectwo ukończenia Gimnazjum z wyróżnieniem oraz nagroda książkowa:
  • Natalia Pietrzyk
  • Damian Bielak
  • Patrycja Pachuta
  1. NAGRODA WÓJTA GMINY SŁAWNO DLA NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA GIMNAZJUM W GMINIE SŁAWNO:
  • Natalia Pietrzyk
  1. Dyplom “WZOROWY UCZEŃ”, świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem oraz nagroda książkowa:
  • Natalia Krajewska
  1. LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW W/W WZOROWYCH ABSOLWENTÓW

WYRÓŻNIENIA, PODZIĘKOWANIA DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY :

  1. Grawerton “NAJLEPSZY SPORTOWIEC ABSOLWENT”: Antoni Jabłoński
  2. PODZIĘKOWANIE – grawerton – dla absolwentów za całokształt działań artystycznych:
  • Amelia Kowal
  • Amelia Brzezińska
  1. PODZIĘKOWANIE – grawerton – dla absolwentów za trzyletnią, aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim:
  • Julia Małoszyc
  • Oskar Borowiec
  1. PODZIĘKOWANIE – grawerton – dla absolwentów za trzyletnią, aktywną pracę w wolontariacie:
  • Patrycja Pachuta
  • Zuzanna Olszak
  • Amelia Brzezińska
  • Filip Ryszka
  • Karolina Ellward
  • Amelia Kowal
  • Wiktoria Trawińska
  • Amelia Duda
  • Julia Małoszyc
  • Klaudia Sikora
  • Antoni Jabłoński
  • Damian Bielak
  • Natalia Krajewska
  • Aleksander Dudziński
  • Paulina Oliwa
  • Marcel Gutowski
  • Kewin Sandomierski
  • Igor Żerman
  • Nikola Borowska

WYRÓŻNIENIA DLA UCZNIÓW KLAS I – VII:

  1. Dyplom “WZOROWY UCZEŃ” oraz nagroda książkowa dla wyróżniających się uczniów:
  • Klasa I: Kaja Gutowska
  • Klasa II: Julian Brzuska, Kamil Duda, Lena Drop, Rafał Szczepanek, Natasza Lach, Jan Zięba
  • Klasa III: Hanna Tworek, Kinga Pągowska
  • Klasa IV: Denis Bachuryński, Piotr Śpiechowicz, Oskar Mazurek, Maja Gajda, Zofia Woźniak, Faustyna Żerman
  • KlasaV: Igor Konieczny, Oliwier Konieczny, Oskar Wiktor, Adam Karandyszowski, Andżelika Sałankiewicz, Wojciech Wróbel
  • Klasa VI: Marcin Hinz
  • Klasa VII: Jakub Baran, Barbara Jastrzębska, Julia Myślak
  1. NAGRODA SPECJALNA – grawerton – za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w konkursach i turniejach:
  • Jakub Baran
  • Barbara Jastrzębska
  1. DYPLOM I NAGRODA KSIĄŻKOWA ZA “WZOROWĄ FREKWENCJĘ”:
  • Maja Kowalska
  • Michał Rogóż
  1. DYPLOMY DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH CZYTELNIKÓW:
  • Lena Drop
  • Maja Kupis
  • Rafał Szczepanek
  • Kinga Pągowska
  • Maja Świacka
  • Hanna Tworek
  • Karol Kowalski
  • Piotr Śpiechowicz
  • Martyna Pągowska
  • Julia jabłońska
  • Julia Myślak
  • Patrycja Pachuta

DYPLOMY – PODZIĘKOWANIA:

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną składają na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej – Pani Anny Wnuk – podziękowania dla wszystkich Rodziców za współpracę oraz pomoc w organizacji uroczystości klasowych, szkolnych i środowiskowych.

Dyplom podziękowania dla Pani Agnieszki Jabłońskiej – za szczególne zaangażowanie, życzliwość i pomoc w działalności szkoły.

Dyplom podziękowania dla Pani Agnieszki Szczepaniec – byłej Sołtys wsi Wrześnica – za życzliwość i pomoc w działalności szkoły.

Dyplom podziękowania dla Jednostki OSP we Wrześnicy – za życzliwość i pomoc w działalności szkoły, szczególnie za pomoc przy organizacji Festynu Charytatywnego „Dzięki, że pomagasz”.

Dyplom podziękowania dla Pana Marka Szanela – za życzliwość i pomoc w działalności szkoły.

GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM, DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPÓLNY ROK SZKOLNY
I ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH I UDANYCH WAKACJI!