Nagrody i wyróżnienia na zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Dyplom i nagroda książkowa dla wyróżniających się uczniów  klasy VI oraz tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:

  • Igor Majchrzak
  • Bartosz Duszyński
  • Bartłomiej Komisarczuk
  • Karolina Sękowska
  • Jeremi Piwowarczuk

 

Listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych absolwentów szkoły:

  • Państwo Jolanta i Jerzy Majchrzakowie
  • Państwo Ewa Troć i Sławomir Duszyński
  • Państwo Iwona i Krzysztof Komisarczukowie
  • Państwo Agnieszka i Arkadiusz Sękowscy
  • Państwo Justyna i Piotr Piwowarczukowie

 

Nagroda książkowa dla absolwenta za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły w konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich:

Igor Majchrzak

Nagroda Wójta Gminy Sławno dla „NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRZEŚNICY”:

Igor Majchrzak /nagroda rzeczowa/

Dyplom i nagroda książkowa dla „NAJLEPSZEGO SPORTOWCA – ABSOLWENTA” za sukcesy i godne reprezentowanie szkoły   w zawodach i turniejach sportowych:

  • Karolina Sękowska
  • Marcel Płonka
  • Jakub Sil
  • Bartosz Duszyński
  • Bartłomiej Komisarczuk

 

Dyplomy i nagrody książkowe za pilność w nauce dla wyróżniających się uczniów z klas I – III oraz tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:

  • Jakub Baran kl. I
  • Natalia Borzych kl. I
  • Barbara Jastrzębska kl. I
  • Kacper Martyka kl. I
  • Julia Myślak kl. I
  • Natalia Krajewska kl. II
  • Marcel Gutowski kl. II
  • Patrycja Pachuta kl. III
  • Karina Myślak kl. III
  • Klaudia Sikora kl. III

 

Nagroda za pilność i sukcesy w nauce:

  • Jarosław Motykowski kl. II
  • Jędrzej Piwowarczuk kl. III

Dyplomy i nagrody książkowe dla wyróżniających się uczniów klas IV – V tytuł „WZOROWY UCZEŃ”:

  • Wiktoria Drop kl. IV
  • Anna Jastrzębska kl. IV
  • Zofia Mrugalska kl. IV
  • Klaudia  Wdówka kl. IV
  • Tytus Borycki kl. IV
  • Paweł Śpiechowicz kl. V
  • Kamila Krajewska kl. V

 

Dyplomy i nagrody książkowe za wzorową frekwencję:

  • Michał Urbaniak
  • Dominik Urbaniak
  • Wiktoria Dudzińska
  • Magdalena Jagielska
  • Jeremi Piwowarczuk

 

Dyplom dla „NAJLEPSZEGO SPORTOWCA”:

  • Natalia Borzych kl. I
  • Marcel Gutowski kl. II
  • Alan Bodak kl. II
  • Maria Bonisławska kl. II
  • Natalia Krajewska kl. II
  • Kewin Sandomierski kl. II
  • Aleksander Dudziński kl. II
  • Paulina Oliwa kl. II
  • Karolina Ellward kl. III
  • Amelia Duda kl. III
  • Przemysław Szczepanek kl. IV
  • Witor Bury kl. IV
  • Klaudia Wdówka kl. IV
  • Wiktoria Borzych kl. V
  • Paweł Śpiechowicz kl. V
  • Estera Szklarczyk kl. V
  • Dominik Urbaniak kl. V
  • Wiktoria Maksymiuk kl. V
  • Kornelia Gutowska kl. V
  • Katarzyna Złokowska kl. V

 

Nagroda dla zwycięzców konkursu na najstaranniej prowadzone zeszyty:

  • kl. I – Jakub Baran, Kacper Martyka
  • kl. II  – Marcel Gutowski, Maria Bonisławska, Natalia Krajewska
  • kl. III – Patrycja Pachuta, Karina Myślak
  • kl. IV – Wiktoria Drop, Anna Jastrzębska, Zofia Mrugalska
  • kl. V – Dominik Urbaniak, Estera Szklarczyk, Zuzanna Mrowińska, Julia Meyer,
  • kl. VI – Bartosz Duszyński, Karolina Sękowska, Wiktoria Dudzińska

Wyróżnienia (dyplomy) za aktywne czytelnictwo:

  • Adam Karandyszowski
  • Oskar Wiktor
  • Jakub Baran
  • Barbara Jastrzębska
  • Kinga Michałowska
  • Olga Michałowska
  • Natalia Krajewska
  • Jarosław Motykowski
  • Paulina Oliwia
  • Karolina Ellward
  • Jędrzej Piwowarczuk
  • Wiktoria Drop
  • Anna Jastrzębska
  • Zofia Mrugalska
  • Patryk Sołtan
  • Oliwia Śledź
  • Klaudia Wdówka
  • Kamila Krajewska
  • Jakub Maksymiuk
  • Bartosz Duszyński
  • Igor Majchrzak

 

Dyplomy podziękowania dla rodziców za szczególne zaangażowanie  i wkład pracy na rzecz klasy i szkoły:

  • Pani Katarzyna Grochowska
  • Państwo Ewelina Drop – Konieczna i Grzegorz Konieczny
  • Pani Anna Rypulak – Łanik
  • Pani Anna Bonisławska
  • Pani Dorota Oliwa
  • Pani Elżbieta Sandomierska
  • Pani Alicja Dudzińska
  • Pani Monika Duda
  • Pan Andrzej Ellward
  • Pani Iwona Jakubek
  • Pani Barbara Olszak
  • Państwo Justyna i Piotr Piwowarczukowie
  • Pani Sylwia Sikora
  • Pani Urszula Wiktor–Żerman
  • Pani Alina Drzewiecka
  • Państwo Sylwia i Bartosz Jastrzębscy
  • Pani Joanna Mrugalska
  • Pani Katarzyna Wdówka
  • Pani Monika Szczepanek
  • Pani Anna Wnuk
  • Pani Jadwiga Mrowińska
  • Pan Marek Śpiechowicz
  • Pani Aleksandra Łanik
  • Pani Aleksandra Borzych
  • Pani Iwona Krajewska
  • Pani Ewa Krzyżaniak
  • Pani Agnieszka Sękowska
  • Pani Karolina Dudzińska
  • Państwo Joanna i Ireneusz Jagielscy
  • Pani Iwona Komisarczuk
  • Pani Czesława Wnuk

 

Dyplom podziękowania dla Pana Ireneusza Urbaniaka  – Prezesa Jednostki OSP we Wrześnicy – za życzliwość i pomoc  w działalności szkoły.

 

Dyplom podziękowania dla Pana Jerzego Majchrzaka  –  za przeprowadzenie zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dyplom podziękowania Pana Adriana Szymczaka za naprawę sprzętu nagłaśniającego.

Dyplom podziękowania dla Pani Agnieszki Szczepaniec – Sołtys wsi Wrześnica – za życzliwość i pomoc  w działalności szkoły.

GRATULUJEMY
WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM UCZNIOM I RODZICOM!