NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

NAGRODA „NAJLEPSZY ABSOLWENT SZKOŁY” – DYPLOM, NAGRODA FINANSOWA, LIST GRATULACYJNY DLA RODZICÓW:

Marcin Hinz

WYRÓŻNIENIA DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY – ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z WYRÓŻNIENIEM, NAGRODA, DYPLOM „WZOROWY UCZEŃ”, ORAZ LISTY GRATULACYJNE DLA RODZICÓW WZOROWYCH ABSOLWENTÓW:

Marcin Hinz
Nikola Szereszewska

PODZIĘKOWANIE (GRAWERTON) DLA ABSOLWENTÓW ZA AKTYWNY UDZIAŁ W WOLONTARIACIE SZKOLNYM:

Natalia Borzych
Igor Jaskuła

WYRÓŻNIENIA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW KOŃCZACYCH I ETAP EDUKACYJNY – DYPLOM „WZOROWY UCZEŃ” ORAZ NAGRODA KSIĄŻKOWA:

Kaja Gutowska
Nela Kubicka
Hanna Śledź

WYRÓŻNIENIA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW KLAS IV-VII – ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM, DYPLOM „WZOROWY UCZEŃ”:

KLASA IV: Lena Drop, Rafał Szczepanek, Kamil Duda, Maja Kupis, Jan Zięba, Julian Brzuska, Krzysztof Maksymiuk, Eryk Zdyb

Klasa V: Hanna Tworek, Kinga Pągowska, Gracjan Myślak, Kacper Maliszewski, Karolina Sandomierska

Klasa VI: Denis Bachuryński, Oskar Mazurek, Karol Kowalski, Maja Gajda, Wiktoria Baran

Klasa VII: Oliwier Konieczny, Igor Konieczny, Wojciech Wróbel, Julia Sandomierska

DYPLOMY ZA „WZOROWĄ FREKWENCJĘ”:

Rafał Duda
Paweł Piekarski
Hanna Tworek
Maja Kowalska

DYPLOMY DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH CZYTELNIKÓW:

Wiktoria Jung
Wiktoria Dąbrowska
Natalia Krakowiak

PODZIĘKOWANIA:

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną składają serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców – za współpracę, życzliwość i pomoc w realizacji zdalnego nauczania.

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną składają serdeczne podziękowania Pani Annie Wnuk – Przewodniczącej Rady Rodziców – za współpracę, życzliwość, poczucie humoru i pomoc w codziennej pracy szkoły.

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną składają podziękowanie dla Pani Renaty Zbyszyńskiej za współpracę, życzliwość i pomoc w codziennej pracy szkoły.

Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną składają podziękowanie dla  Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej we Wrześnicy za życzliwość i niezawodną  pomoc w codziennej pracy szkoły.

Wszystkie dyplomy i nagrody, oprócz nagrody dla „NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA SZKOŁY”, zostały  sfinansowane  ze środków Rady Rodziców Szkoły Podstawowej we Wrześnicy.

GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM UCZNIOM, RODZICOM I SYMPATYKOM SZKOŁY.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPÓLNY ROK SZKOLNY I ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI.

Wrześnica, 25.06.2021 r

Dyrektor szkoły – mgr Iwona Duszyńska