Na dobry początek wakacji …

 Na dobry początek wakacji …

27 maja 2022 r. uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą i rodzicami wybrali się do kręgielni w Redzikowie, aby wspólnie spędzić popołudnie. Oprócz odpoczynki i rekreacji, spotkanie miało jeszcze jeden cel … 

Niestety, było to pożegnanie Oskara, który zmienia szkołę i już w lipcu przenosi się do Oddziału Mistrzostwa Sportowego w Zespole Kształcenia i Wychowania w Gniewinie, gdzie najważniejszym celem, stawianym przed uczniami reprezentującymi w/w oddział, jest harmonijny rozwój zarówno sportowy, jak i edukacyjny. (Dla przypomnienia dodamy, że
w hotelu przy tej szkole mieszkała reprezentacja Hiszpanii przed EURO 2012)

Głównym celem Oskara jest natomiast rozwój umiejętności piłkarskich, bo od najmłodszych lat gra w piłkę nożną i może poszczycić się wieloma osiągnięciami w tej dziedzinie. 

Był to wyjazd integracyjny, któremu, mimo przysłowiowej łezki w oku na myśl, że opuszcza nas koleżeński, mądry i utalentowany kolega,  towarzyszyły: uśmiech, radość, dobra zabawa i duuuuuużo pozytywnej energii:)

Oskarowi życzymy, aby zawsze pamiętał, że ceną sukcesu jest ciężka praca, poświęcenie i determinacja i niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy zawsze trzeba dawać z siebie wszystko!

                                                                                    Lucjana Nowak