MUZYCZNE SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE Z GABRIELEM FLESZAREM

Najstarsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w muzycznym spotkaniu z Gabrielem Fleszarem w Szkole Podstawowej w Żukowie. Wokalista opowiedział zebranej młodzieży z Gminy Sławno o swoim życiu, karierze muzycznej, uzależnieniu od nikotyny oraz o wielu swoich bliskich znajomych, którzy walczyli z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Opowieści przeplatane były utworami muzycznymi znanych wokalistów i zespołów muzycznych. Każda opowiedziana historia zmierzała do przekonania młodych ludzi, że łatwo uzależnić się, ale niezwykle trudno jest wyjść z nałogu. Zachęcał do rozwijania zainteresowań i pasji. Spotkanie zakończył piosenką pt. „Kocham wolność” zespołu „Chłopcy z Placu Broni”. Słowa tej piosenki: „Wolności oddać nie umiem” stały się mottem autorskiego programu profilaktycznego.
Dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za zaproszenie na spotkanie z wokalistą.

« 1 z 2 »