Konkurs plastyczny

Organizator konkursu – Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Koszalinie – zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „W Krainie owoców i warzyw”. Konkurs kierowany jest do dzieci klas I-V z podziałem na kategorie wiekowe tj. 1 kategoria I-III kasa, 2 kategoria IV-V klasa. Zadaniem uczestników konkursu jest zinterpretowanie dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane) podanego tematu: „W Krainie owoców i warzyw”. Prace należy nadesłać drogą mailową, aby zminimalizować potrzebę wyjścia z domu. Termin dostarczenia prac upływa 14.04.2020 r. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, tj. laptopy, deskorolki elektryczne, zestawy do karaoke.