Koncert „Niećpa”

14 października uczniowie gimnazjum kolejny już raz wzięli udział w dorocznym koncercie „Niećpa”, organizowanym w słupskiej hali Gryfia. Jest to ogólnopolska akcja o charakterze profilaktycznym. Jej organizatorzy łączą zabawę z uświadamianiem młodzieży, jakie są skutki uzależnień. Dbają również o to, aby każdy z uczestników koncertu miał dostęp do informacji na temat sposobów udzielania pomocy osobom zagrożonym uzależnieniami. Koncert tradycyjnie rozpoczął zespół STO% na czele z Piotrem Nagielem. Sprawili oni, że cała publiczność zaczęła się doskonale bawić. Kulminacją wieczoru był występ znanej wszystkim Patrycji Markowskiej. Wokalistka wspólnie z zespołem wykonała swoje największe hity.  Nasi uczniowie doskonale się bawoli tańcząc i śpiewając  pod samą sceną.