Koncert Kolęd i Pastorałek

Dnia 20 stycznia w Sławieńskim Domu Kultury odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Zespół Szkół we Wrześnicy reprezentowały uczennice gimnazjum: Weronika Szostakiewicz i Wiktoria Maksymiuk. Nasze gimnazjalistki przy akompaniamencie nauczycieli – pani Magdaleny Klimaszewskiej oraz panów Łukasza Banasia i Tomasza Godula zaśpiewały pastorałki: „W Małym Cichym” i „Pierwsza gwiazda”.
Po występach wszystkich dzieci i młodzieży jury zebrało się na obrady, a w tym czasie uczestnikom rozdane zostały dyplomy za udział, a opiekunom oraz szkołom podziękowania za przygotowanie uczniów. Na zakończenie zostały ogłoszone wyniki. Wiktoria i Weronika zdobyły nagrodę w kategorii szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie!

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.