Kolejny rok szkolny za nami…

Dnia 22 czerwca 2011 roku rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. Przybyło na nią bardzo wielu rodziców, oczywiście wszyscy nauczyciele i uczniowie, a także Wójt gminy Sławno – pan Ryszard Stachowiak.
Początek akademii należał tradycyjnie do klasy VI, czyli naszych absolwentów, którzy dostojnie zatańczyli poloneza, przekazali poczet i symbole szkoły młodszym kolegom, złożyli ślubowanie i odebrali z rąk pani Dyrektor świadectwa ukończenia szkoły. Tu wystąpił też pan R. Stachowiak i wręczył Nagrodę Wójta dla najlepszej absolwentki. Otrzymała ją Zuzanna Brzózka.
Następnie odbyło się rozdanie świadectw i nagród wyróżnionym uczniom z klas I – V oraz wręczenie kolejnej Nagrody Wójta dla najlepszego ucznia w szkole. Tę nagrodę otrzymał uczeń klasy III Paweł Śpiechowicz.
Pani Dyrektor podziękowała też i wręczyła dyplomy rodzicom, którzy bardzo chętnie i z wielkim zaangażowaniem wspierali nauczycieli w pracach na rzecz szkoły, a także poszczególnych klas.
Po części oficjalnej nastąpiło jeszcze pożegnanie uczniów klasy VI przez kolegów z klasy V – było przemówienie z życzeniami wielu sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym oraz wręczenie kwiatów.
Na koniec nastąpiło jeszcze krótkie podsumowanie współpracy z lokalnymi gazetami i rozdanie nagród uczniom, którzy najaktywniej zajmowali się kolportażem. Nagrodę główną – rower ufundowany przez redakcjęDziennika Bałtyckiego otrzymał Damian Zdziech z kl. V!!!
Po zakończeniu uroczystości wszyscy udali się na zasłużone wakacje…

 

ŻYCZYMY  WSZYSTKIM  UDANYCH  I  BEZPIECZNYCH WAKACJI!!!
Kolejny rok szkolny za nami...