KOCHANA BABCIU…! KOCHANY DZIADKU…!

W styczniu jest wyjątkowe święto – Dzień Babci i Dziadka – w tym dniu wszystkie wnuczki i wnuczęta pamiętają o tym, by w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy dzień. Właśnie z tej okazji w naszej szkole zorganizowano uroczystość, która cieszy się w lokalnym środowisku bardzo dużą popularnością.
Licznie zebranych gości, witały odświętnie ubrane uczennice z klasy VI, wręczając im okolicznościowe laurki z życzeniami. Natomiast na scenie, przy przyciemnionych światłach i z uśmiechami na twarzach zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie i taneczne, wszyscy uczniowie od zerówki, aż do klasy VI, wychwalając w swych programach niespotykane ciepło Babć i  niezrównaną zaradność Dziadków. Nie zabrakło również wszelkiego rodzaju życzeń – od „zdrowia i szczęścia” przez „uśmiech i pogodę ducha” aż do „cierpliwości i podwyżki emerytury”… Na zakończenie natomiast, zabrzmiało gromkie „ STO  LAT”.
W tym roku program artystyczny był bardzo bogaty i mamy nadzieję, że dostarczył niezapomnianych wrażeń!!!

vKOCHANA BABCIU...! KOCHANY DZIADKU...!