KOCHANA BABCIU…! KOCHANY DZIADKU…!

W styczniu są dwa wyjątkowe święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka – wtedy wszystkie wnuczki i wnuczęta pamiętają o tym, by w szczególny sposób uczcić te ważne dni.
Właśnie z tej okazji w Zespole Szkół we Wrześnicy zorganizowano, jak co roku, uroczystość, która cieszy się w lokalnym środowisku bardzo dużą popularnością. Zacni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.
Na scenie, przy przyciemnionych światłach i z uśmiechami na twarzach zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie i taneczne, wszyscy uczniowie od pierwszaków, aż do uczniów klasy VI, wychwalając w swych programach niespotykane ciepło Babć i niezrównaną zaradność Dziadków. Nie zabrakło również wszelkiego rodzaju życzeń – od „zdrowia i szczęścia” przez „uśmiech i pogodę ducha”, aż do „cierpliwości i podwyżki emerytury”… Babcie i Dziadkowie z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta i niejednemu z nich łezka zakręciła się w oku. Program nagrodzili gromkimi brawami.
Na zakończenie natomiast, wszystkich dostojnych gości, obdarowano upominkami w postaci zielonych baloników z życzeniami.
Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej i miłego spędzenia czasu. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy wielu niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.