Happening „Poszukiwany – Poszukiwana”

„Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem…”
4 grudnia w Zespole Szkół we Wrześnicy zorganizowano heppening z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza „Poszukiwany-Poszukiwana”. Wspólny balonowy Pociąg do Wolontariatu utworzyły dzieci z przedszkola „Ekoludki” oraz uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z nauczycielami i społecznością lokalną.
Po przemarszu wszyscy udali się na salę wiejską, gdzie przedstawiono ideę wolontariatu oraz nagrodzono najbardziej aktywnych wolontariuszy 2015 roku za ich postawę, pracę, zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego.
Na zakończenie zaprezentowała się grupa teatralna w przedstawieniu „Szczęście”, na każdego czekała również słodka niespodzianka. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza będzie każdego roku w naszej szkole zwieńczeniem i okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynią się do rozwoju i promowania wolontariatu wśród dzieci i młodzieży w naszej szkole.

Happening Poszukiwany - Poszukiwana