Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej

W dniu 24 marca 2014 r. w sali wiejskiej w Żukowie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego.
Po eliminacjach szkolnych do etapu gminnego konkursu zakwalifikowano 14 uczestników (solistów i zespoły), każdy miał do zaprezentowania 2 piosenki. Uczestnicy wystąpili w 2 kategoriach wiekowych: 6-9 lat oraz 10-12 lat. Naszą szkołę reprezentowali:
kat. 6-9 latJulia Myślak – op. Kamila Wiśniewska; Marcel Gutkowski – op.  Elżbieta Łukowicz
kat 10-12 lat:
• Duet wokalny /Wiktoria Drop i Zosia Mrugalska/ – op. Piotr Adamczyk
• Zespół wokalny /Wiktoria  Drop, Ania Jastrzębska, Zosia Mrugalska, Dominika Kępa,  Klaudia Sikora/
– op. Piotr Adamczyk
• Indywidualnie – Ania Jastrzębska
– op. Piotr Adamczyk

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej1

Jury w składzie: Marta Hołowata – przewodnicząca oraz Maciej Stanisławski i Przemysław Konwerski po burzliwych obradach zakwalifikowało do etapu powiatowego Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej czworo uczestników, którzy będą reprezentowali gminę Sławno w dniu 11 kwietnia 2014 r. w darłowskim Kinie „Bajka”.
Tytuł laureata Gminnego Przeglądu ARA i kwalifikację do etapu powiatowego „wyśpiewali”:
Marcel Gutkowski
ze Szk. Podst. we Wrześnicy
Aleksandra Nowak ze Szk. Podst. w Żukowie
Kinga Stachowiak ze Szk. Podst. w Warszkowie
Weronika Szostakiewicz ze Szk. Podst. w Warszkowie

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej2

Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej3

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i laureatom  i trzymamy kciuki za MARCELA podczas występów na etapie powiatowym.
/ Wykorzystano zdjęcia i informacje ze strony internetowej Urzędu Gminy Sławno/