Gala Osobowości Roku 2016

gala_osobowosci_roku_2016

Dnia 22 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół we Wrześnicy odbyła się długo oczekiwana przez uczniów „Gala Osobowości 2016”, mająca na celu wyłonienie wyróżniających się na codziennym tle niezmiernie barwnych osobowości. Organizatorami tej imprezy byli: pani Katarzyna Gabryś oraz Samorząd Uczniowski. Wyniki tegorocznej gali w niektórych kategoriach były sporym zaskoczeniem. Na początku uczniowie klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej opowiedzieli nam jak rozumieją poszczególne kategorie. Następnie przyszła kolej na rozdanie nagród. W kategorii „Miss” – pierwsze miejsce zdobyła Karolina Sękowska, natomiast „Misterem” został Bartłomiej Komisarczuk. W „Złotym Lusterku” wygrał Bartłomiej Komisarczuk, na podium w kategorii „Sportsmenka” stanęła Karolina Sękowska, zaś „Sportsmenem” został Paweł Pietrzyk. I miejsce w kategorii „Osobowość Roku” zdobyła Oliwia Biedrowska, „Omnibusem” została Bożena Lehsa. W kategorii „Krejzol” nie miał sobie równych Piotr Galik, a „Urodzonym na Scenie” okazał się Kacper Zięba. W kategorii „Talent Roku” zwyciężyła Dagmara Berkiewicz. Galę uświetniły swoimi występami Weronika Szostakiewicz i Wiktoria Maksymiuk.

Bez kategorii