Gala Osobowości i Dzień Nauki

W dniu 21. 06. 2013 roku odbyła się Gala Osobowości 2013. Organizatorami tej imprezy byli p.A. Łukaszewicz oraz Samorząd Szkolny. Na przywitaniu uczniowie zaprezentowali skecze, pomiędzy którymi były rozdawane nagrody dla nominowanych uczniów. Najpiękniejszą dziewczyną w szkole (Miss) okazała się K. Kuca natomiast najładniejszym chłopakiem (Mister) został B. Karbownik. Osobą, której zawsze wszystko do twarzy (Złote Lusterko) została P. Kobalczyk. Naszym komikiem (Krejzol) został D. Smyk. Geniuszem szkolnym (Omnibus) okazała się Z. Brzózka, a Osobowość Roku zgarnął M. Buczkiewicz. Najlepszym sportowcem został T. Małys, natomiast Sportsmenką A. Siarnecka. Osoba, która czuje się na scenie jak ryba (Urodzona na Scenie) to A. Więckowska, a ostatnią kategorią było Odkrycie Roku, w której zwyciężyła A. Mazurek. Po wręczeniu nagród przyszedł czas na Dzień Nauki. Były stoiska z różnymi dziedzinami nauk: fizyka, j. polski, biologia, historia, religia oraz języki obce. Zostały także przedstawione wyniki z testów, najlepszą klasą okazała się III b, natomiast super klasą III a. Zabawa była świetna jak co roku.