Gala Osobowości 2017

Dnia 8 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół  we Wrześnicy odbyła się długo oczekiwana przez uczniów „Gala Osobowości 2017”, mająca na celu wyłonienie wyróżniających się na codziennym tle niezmiernie barwnych osobowości.  Organizatorami tej imprezy byli: pani Katarzyna Gabryś oraz Samorząd Uczniowski.
W tym roku impreza odbyła się w konwencji gali oskarowej. Wszyscy zwycięzcy przeszli przez czerwony dywan i wygłosili przemówienie.
Wyniki tegorocznej gali w niektórych kategoriach były sporym zaskoczeniem. W kategorii „Miss” – I miejsce zdobyła Wiktoria Borzych, natomiast „Misterem” został Kamil Ostrowski. Na podium w kategorii „Sportsmenka” stanęła Milena Sękowska, zaś „Sportsmenem” został Przemek Szczepanek. I miejsce  w kategorii „Osobowość Roku” zdobyła Wiktoria Drop. „Omnibusem” została Bożena Lehsa.  W kategorii „Śmieszek Roku” wygrał Krzysztof Chodynka,„Urodzonym na Scenie” okazał  się Jakub Maksymiuk. W kategorii „Pracuś roku” nie miał sobie równych Piotrek Martyka,  a „Dresiarzem roku” został Radek Rogóż. Galę uświetniły swoimi występami Weronika Szostakiewicz i Wiktoria Maksymiuk.