Gala Osobowości

Gala OsobowościDnia 19 czerwca 2012 roku w Gimnazjum we Wrześnicy odbyła się „Gala Osobowości”. Organizatorami byli: pani Agnieszka Łukaszewicz i Samorząd Uczniowski. Na przywitaniu uczniowie zaprezentowali scenki, które rozbawiły widownię do łez. Królem rozśmieszania widzów był nasz krejzol Hubert Basiński. Po obejrzeniu skeczów przyszła kolej na rozdanie nagród: kategoria „Miss” – l miejsce zdobyła Aleksandra Bojara, natomiast „Missterem” został Wojciech Kordyla. W „Złotym Lusterku” wygrała Paulina Kobalczyk, na podium w kategorii „Sportsmenka” stanęła Agata Siarnecka, zaś „Sportsmenem” został Kamil Woźniak. l miejsce w kategorii „Osobowość Roku” zdobyła Paulina Kaliszczak, „Omnibusem” okazał się Amadeusz Dzięcioł, w „Parze Roku” wygrali Zuzanna Mrugalska i Amadeusz Dzięcioł, w kategorii „Krejzo” l miejsce zgarnął Hubert Basiński, l miejsce w kategorii „Urodzona na scenie” otrzymała Aleksandra Bojara. Emocje były duże, ale i tak impreza wszystkim się bardzo podobała!