Festyn Bezpieczna Szkoła

Festyn Bezpieczna SzkołaDnia 5 czerwca 2009 roku od godz. 9.00 do 13.10 w naszej szkole odbył się festyn pod hasłem : „BEZPIECZNA SZKOŁA”.
Zadaniem każdej z klas było przygotowanie plakatu pod tym hasłem.
W tym też dniu były przeprowadzane konkurencje sportowe, które w zabawny sposób prowadził p.W.Szokalski…
Następnie wybrano po trzy osoby z każdej klasy, które rozwiązywały krzyżówkę. Była ona związana z bezpieczeństwem naszej szkoły, a także nawiązywała do trudnego problemu naszych czasów jakimi są nałogi.
Po zakończeniu tych rozgrywek uczniowie wykonywali kolarz, tematyką którego była wizja bezpiecznego świata.
Zwycięzcy tych konkursów otrzymali dyplomy oraz nagrody. Ten dzień zostanie długo w naszych pamięciach i z niecierpliwością czekamy na następne festyny, ponieważ była to  dla nas szczególnie zabawna i pouczająca lekcja.