Dzień Sportu

Co roku w naszej szkole odbywa się tzw. Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka.  Odbył się on 31 maja. Festyn rozpoczął się od wystawienia spektaklu przez nasze koło teatralne. Aktorzy odegrali przedstawienie pt. „Książe Kopciuch”. Po widowisku cała grupa wraz z panią A. Łukaszewicz, oficjalnie wręczyła p. dyrektor wyróżnienie, które otrzymali na konkursie w Darłowie. Następną atrakcją tego dnia były zawody na sali gimnastycznej. Rozgrywki były bardzo zacięte i każda klasa szła „łeb w łeb”. I miejsce zajęła klasa III c. Gratulujemy !  Później odbyło się ognisko. Główną atrakcją tego dnia był mecz: Nauczyciele – Uczniowie, na którym nie zabrakło licznie zgromadzonych kibiców obu drużyn. Jak przystało na porządnych kibiców nie zapomnieliśmy o transparentach (Załóż buty duży dres i z wygranej się dziś ciesz !). Gra była bardzo zacięta, ale jak wiadomo zwycięzca może być tylko jeden- w tym roku lepsi okazali się nauczyciele. Dziękujemy i liczymy na tak samo świetną zabawę za rok!