Dzień spódnicy i krawata

30 października obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień spódnicy i krawata”, którego pomysłodawcą był samorząd uczniowski. Z tej okazji dziewczynki ubrane były w spódniczki lub sukienki, a chłopcy w koszule i oczywiście krawat. Wszyscy prezentowali się bardzo elegancko. Ten dzień był świetną okazją do założenia właśnie tej części garderoby i okazało się, że wszyscy uczniowie oraz nauczyciele przyłączyli się do wspólnej zabawy. Wśród społeczności uczniowskiej można było zauważyć również kilku odważnych chłopców, którzy wykazali się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, zakładając w tym dniu właśnie spódnice i krawaty.
Większość dziewczyn i pań na co dzień wybiera spodnie, ale ten dzień stanowił doskonałą okazję, by wyglądać inaczej niż zwykle. W przypadku naszych chłopców okazała się prawdziwa maksyma mówiąca, że mężczyzna w krawacie jest mniej awanturujący się.

Dzień spódnicy i krawata1