Dzień Babci i Dziadka

Dnia 26 stycznia 2010 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odpowiedzialni za nią byli wychowawcy klas młodszych oraz pani polonistka – Lucjana Nowak.
Uczniowie klas 0 – III recytowali wierszyki, składali życzenia i śpiewali piosenki. Uczniowie klas IV – VI – barwnie przebrani w baśniowe postacie – przedstawili fragmenty najpopularniejszych baśni, a chórek śpiewał nastrojowe piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję przez panią Magdalenę Klimaszewską.
Na zakończenie odśpiewano „Sto lat” i wręczono wszystkim, własnoręcznie wykonane upominki co ostatecznie bardzo wzruszyło zgromadzonych gości(Nie tylko Babcie i Dziadków …!).
Publiczności bardzo podobały się występy wnucząt, więc gromkim brawom nie było końca!

Dzien_Babci_i_Dziadka_2010