DARY DLA BOHATERA

Do ogólnopolskiej bożonarodzeniowej akcji „Paczka dla Bohatera” przyłączyli się uczniowie naszej szkoły.
VII Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera zakończona. 43 świąteczne paczki dla Kombatantów zostały rozwiezione w Darłowie, Sławnie i okolicznych wsiach przez Wolontariuszy. W tym roku wspaniałe paczki z żywnością i art. chemicznymi trafiły do 16 Kombatantów z Darłowa oraz 10 ze Sławna i gminy Postomino. Do paczek dołączone zostały kartki świąteczne z życzeniami ręcznie robione przez dzieci i młodzież z naszej szkoły. Dzięki swoim działaniom uczniowie pokazali, że wciąż pamiętają o ludziach, którzy kiedyś walczyli o wolną Polskę.
Za każdy najdrobniejszy gest pamięci i wsparcie tej cudownej i tak ważnej akcji serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom – bez Was by się nie udał.