Czy to jutro, czy to dziś każdemu potrzebny jest MIŚ

24 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie i inne „przytulanki” opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z uczniami do szkoły. Na korytarzach zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach.

Głównym bohaterem naszych uroczystości był Kubuś Puchatek z książki A. A. Milne oraz jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu: Kłapouchy, Prosiaczek, Króliki i Tygrysek. Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów kl. I – VI wiele atrakcji. Najpierw uczennice z kl. VI czytały w każdej klasie fragmenty opowieści o Kubusiu Puchatku. Po wysłuchaniu tych fragmentów uczniowie kl. IV – VI mieli za zadanie rozwiązać krzyżówki do tekstu, a uczniowie z klas młodszych kolorowali obrazki przedstawiające bohaterów książki.
Najwięcej emocji dostarczyła jednak wszystkim uczniom możliwość zrobienia sobie zdjęcia pod postacią Kubusia Puchatka.

« 1 z 2 »