Bo z klasą jest fajnie!

Piątkowe popołudnie 3 lutego uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią i rodzicami spędzili na lodowisku w Redzikowie.  Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło trochę czasu. Najpierw trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. Gdy wszyscy byli już gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę i rozpocząć zabawę.  Całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to bardzo ostrożnie, trzymając się bandy lub zaprzyjaźnionych „pingwinów”.  Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc, ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda. Mogliśmy obserwować poczynania zaawansowanych łyżwiarzy jak i zmagania nowicjuszy. Każdy jeździł, jak umiał. Przekrój umiejętności był duży – od chodzenia na łyżwach po finezyjne piruety, ale wszystkim towarzyszył uśmiech, dobry humor i poczucie doskonałej zabawy. Wycieczka była bardzo udana.

Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego, zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach  wróciliśmy do swoich domów.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy okazali  wsparcie i pomogli w transporcie dzieci.

« z 4 »