Bieg wokół Jeziora Łętowskiego

W sobotę 21 września 2013 r. odbyła się kolejna edycja Biegu wokół Jeziora Łętowskiego. Zawody rozpoczęły się od biegów dziecięco, w których brali udział uczniowie z naszej szkoły. Najmłodsi sportowcy z roczników 2005 – 2006 rywalizowali ze sobą na dystansie 200 m. Ich starsi koledzy biegli na 400 m i 600 m. Zawody dziecięco – młodzieżowe zamknęli gimnazjaliści, którzy mieli do pokonania dystans 1000 m. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Sławno Ryszard Stachowiak, który życzył wszystkim biegaczom udanego biegu i dobrej zabawy.
Nasi zawodnicy spisali się wspaniale – na 18 miejsc medalowych „zgarnęliśmy” w sumie 7 medali tzn., że nasi biegacze byli najlepsi spośród wszystkich szkół gminnych.
A oto wyniki biegów dzieci w wieku szkolnym:
Dziewczęta 2005 – 2006

I miejsce Dominik Urbaniak – SP Wrześnica
II miejsce Jakub Kotarski
III miejsce Kacper Martyka
GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I CZEKAMY NA KOLEJNE SUKCESY!

Oto kilka zdjęć z Biegu wokół Jeziora Łętowskiego:

Bieg wokół Jeziora Łętowskiego 1
Kewin Sandomierski biegnie po swój srebrny medal. Z lewej strony w czołówce biegnie Olek Dudziński, niestety tuż przed metą Olek przewrócił się i stracił medalową szansę.
Bieg wokół Jeziora Łętowskiego 2
Natalka Borzych i Julka Myślak odebrały medale i nagrody wręczone przez Wójta Gminy Sławno i sponsora – Pana Olszewskiego.
Bieg wokół Jeziora Łętowskiego 3
W wolnym czasie uczniowie mogli upiec smaczne kiełbaski oraz pobawić się na placu zabaw.