Bezpieczni w sieci z OSE – zapraszamy na webinar!

W związku z e-lekcjami dzieci spędzają w internecie więcej czasu niż w dobie nauki stacjonarnej. Jak sprawić, by wirtualny świat był przestrzenią bezpieczną i sprzyjającą rozwojowi? Zapraszamy na webinar „Bezpieczni w sieci z OSE”. Eksperci NASK przybliżą dobre – szkolne i domowe – praktyki online.

Już wkrótce, bo 3 grudnia o godz. 19.00, Anna Rywczyńska (NASK-PIB) i Przemysław Jaroszewski (CERT) spotkają się w sieci z Tomaszem Rożkiem, by porozmawiać o kwestiach związanych z bezpieczeństwem dzieci w interncie. Webinar „Bezpieczni w sieci z OSE” będzie też okazją do przekazania rodzicom i nauczycielom ważnych wskazówek dotyczących ich udziału w tworzeniu przyjaznej dla dziecka wirtualnej przestrzeni.