Bal Trzecioklasistów

Bal_Trzecioklasistów

W piątek 10 czerwca 2016 roku na sali wiejskiej w Warszkowie odbył się „Bal Trzecioklasistów”. Impreza była przygotowana przez rodziców trzecioklasistów przy współpracy z wychowawczynią.
Po uroczystym przywitaniu uczniowie odtańczyli tradycyjnego poloneza oraz zaprezentowali filmik, w którym były zawarte zdjęcia z ich wspólnie spędzonych chwil w gimnazjum. Około godziny 17:40 wniesiony został tort, który był przystrojony zimnymi ogniami, po czym rozpoczęła się zabawa. Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami ruszyli na parkiet, gdzie królowały przeboje z lat 80 i 90. Nie zabrakło także obecnych hitów.
Gimnazjaliści wraz z gośćmi bawili się do godziny 22:00, a sale opuszczali w znakomitych nastrojach.