BAL ABSOLWENTÓW

Po oficjalnej części pożegnania ze szkołą, absolwenci mieli też swoją część nieoficjalną, czyli bal. Zaprosili na niego koleżanki i kolegów z kl. VII oraz wszystkich nauczycieli. Rodzice przygotowali piękną dekorację sali i pyszne przekąski. Obowiązywały stroje wieczorowe, a wszystko rozpoczęło się dostojnym zatańczeniem poloneza, tortem i gromkim „Sto lat” dla dumnych Absolwentów Szkoły Podstawowej we Wrześnicy.
Zabawa była przednia, wszyscy byli radośni i dobrze się bawili. Klasa VII wręczyła absolwentom pamiątki, a wychowawczyni podziękowała Wychowankom i ich Rodzicom za pięć lat wspólnej pracy, życząc wszystkiego, co najlepsze. Na pożegnanie wręczyła również małe statuetki „mądrej sowy”, symbolizujące mądrość swoich uczniów i życzyła powodzenia w szkołach ponadpodstawowych i w dalszym życiu.