Bal Absolwentów 2021/2022

„Niech żyje bal!” –  napisała Agnieszka Osiecka.

Kolejny raz w historii szkoły, w dniu 17 czerwca w „Dworku w Golikowie”  odbył się Bal Absolwenta.

W pięknym otoczeniu  wspólnie bawili się uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej we Wrześnicy

Uroczystość została przygotowana przez Rodziców, którzy zaprosili do udziału w niej Dyrekcję i Grono pedagogiczne.  Uroczyste rozpoczęcie Balu i przywitanie gości nastąpiło o godzinie 18.00, po czym uczniowie zatańczyli poloneza.

Taniec wykonany był perfekcyjnie, pięknie i majestatycznie. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele oraz inni goście byli zachwyceni.

Po części oficjalnej, podczas której uczniowie podziękowali rodzicom i nauczycielom, zgromadzeni udali się na poczęstunek, wspólne zdjęcia i oczekiwaną dobrą zabawę.

Sala bezustannie była zajęta przez roztańczoną młodzież, zachęcającą do wspólnego tańca swoich nauczycieli .Wychowawcy nie trzeba było prosić.  Niektórzy z nich spędzili z uczniami na parkiecie większa część balu.

Wiedząc, że bal ten stanowi zwieńczenie nauki w naszej szkole i wiąże się z licznymi rozstaniami, opadły wszelkie opory i bariery międzyklasowe. Spędziliśmy razem wyjątkowe chwile pełne żwawych ruchów na parkiecie, fascynujących rozmów po których wspomnienia zostaną nam na bardzo długo.

Godziny rozmów i tańców minęły w mgnieniu oka, a my musieliśmy się ze sobą w końcu rozstać. Było to bardzo trudne 🙁

« z 3 »