Andrzejki

AndrzejkiDnia 28.11.2008 roku, gdy  już wszystko było zapięte na ostatni guzik  na sali wiejskiej odbyły się Andrzejkowe scenki  przedstawione przez pierwszoklasistów oraz uczniów klasy  II „c”…

Cała ta impreza odbyła się w godzinach poza lekcyjnych, w czasie gdy  rodzice wraz z uczniami  czekali  na ogłoszenie wyników  z „Rodzinnego Turnieju Ortograficznego” organizowanego przez  Panią  Małgorzatę Nowak.
Podczas akademii  zostały przedstawione „Ciężkie losy  królewny” przez naszą utalentowaną klasę I „b”
oraz  I „a”;  „Współczesna Arka Noego” – klasa I „a”  wraz z dziewczynami  z II „c” oraz  „Lekcja polskiego” przedstawiona przez chłopców z klasy  II „c”. Wszystkie scenki  były bardzo śmieszne i bez żadnych wątpliwości podobały  się wszystkim zebranym.
Pod koniec akademii pani Dyrektor Katarzyna Dudzińska wraz z panią Małgorzatą Nowak ogłosiły wyniki konkursu. I miejsce zajęła Kamila Łabroszewicz wraz z mamą, II miejsce przypadło Martynie Andrusieczko i jej mamie, natomiast III miejsce zdobyła pani Tukaj wraz z Hubertem.
Po zakończeniu „oficjalnej” części  „andrzejkowego  wieczoru” odbyła się dyskoteka, która trwała do godziny 19:00.