Andrzejki Szkole 2008

W czwartek 27 listopada na sali wiejskiej odbyły się Andrzejki Szkole. Były one zorganizowane  nieco wcześniej. Celem imprezy były wróżby andrzejkowe.Przygotowali je uczniowie klasy VI: Beata Recka, Estera Augustynowicz, Izabela Krajewska, Sylwia Kalina, Zuzanna Mrugalska, Hubert Basiński, Filip Anioł, Patryk Bury, Kornel Koleśnikow oraz uczniowie klasy V: Paula Andrzejczuk, Anna Zbyszyńska, Klaudia Kuca, Patrycja Żerman. Nad całością czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego pan Gerard Kucharski. Na początku imprezy wszyscy uczniowie zgromadzili się na sali, gdzie przygotowana była dyskoteka. Zaczęła się zabawa. W między czasie  można było wejść do biblioteki, gdzie były zorganizowane były wróżby. Uczestniczyli w nich kolejno poszczególne klasy. W tym samym czasie rodzice sprzedawali ciasto, zarabiając w ten sposób pieniądze dla Rady Rodziców. Samorząd także zarabiał pieniądze, ponieważ oprócz wróżb przygotował loterię fantową, która cieszyła się ogromnym powodzeniem,a prowadzili ją Romek Bachuryński i Patryk Karandyszowski. Wszyscy dobrze się bawili, a najbardziej uczniowie klasy VI, którzy nie opuszczali parkietu przez całą dyskotekę. Mamy nadzieję, że za rok będą również udane andrzejki.