Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dnia 15.11.2013 roku odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Została ona zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, nauczycieli oraz wielu chętnych do pomocy uczniów. Przygotowania trwały 3 dni, a efekt był rewelacyjny. Wszystko zostało bardzo dobrze zaprezentowane. Akademię rozpoczął uroczysty taniec poloneza. Na scenie kolejno pojawiali się recytatorzy, żołnierze, gazeciarze, osoby śpiewające oraz chór. Sala była zapełniona po brzegi, nawet małym przedszkolakom podobał się występ: chętnie śpiewały podczas prezentowanych piosenek patriotycznych. Uroczystości towarzyszył bardzo klimatyczny wystrój, składający się między innymi ze świec oraz brzozowych krzyży. Artyści oraz nauczyciele, którzy pracowali nad przygotowaniem akademii, zostali nagrodzeni gromkimi brawami.