Akademia podsumowująca Szkolny Tydzień Ekologiczny – „ Bliżej Natury”

„Bliżej Natury” – pod takim hasłem, w naszej szkole, odbyła się 28 kwietnia 2017 r. akademia wieńcząca Szkolny Tydzień Ekologiczny. Zaproszeni goście wraz z uczniami mieli okazję uczestniczyć w żywej lekcji ekologii, podczas której podziwiali piękno naszej krajowej natury, słuchali muzycznych przerywników, oglądali scenkę ekologiczną pt. „Brudek i Smrodek na wysypisku”, a także podziwiali pokaz mody ekologicznej, prezentujący stroje wykonane z odpadów. Artystami występującymi podczas akademii, którym należą się wielkie gratulacje i podziękowania, byli uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.
Wszystkim gościom, którzy zechcieli nas zaszczycić swoją obecnością, serdecznie  dziękujemy i zapraszamy za rok.