6 LAT RAZEM ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ

„Weekend cudów” to czas, w którym dzieją się najpiękniejsze spotkania. Wolontariusze, Darczyńcy, Rodziny….. łzy radości i wzruszenia, a czasem też chwile milczenia…
Tych wszystkich emocji mogliśmy doświadczyć, biorąc udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Uczniowie wraz ze swoimi rodzinami oraz nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się z do projektu, dzieląc się tym, co człowiek ma najlepszego: swoim sercem i radością. Dzięki zebranym środkom mogliśmy spełnić marzenie 6-letniej Wiktorii i jej taty – Pana Łukasza. Kupiliśmy węgiel, książki, kolorowanki, gry, zabawki, artykuły papiernicze, maskotki, pościel, ręczniki, koce, poduszki, kurtki, buty, kapciuszki, bluzeczki, spodnie, legginsy, piżamki, bluzy, dresy… Rodzina otrzymała także artykuły spożywcze, słodycze i środki czystości. Nie zapomnieliśmy także o upominkach mikołajkowych dla każdej osoby. W świątecznej paczce były wymarzone prezenty: kuchenka, domek dla lalek, radio.
Ostatni czas w naszej szkole pokazał, że potrafimy otworzyć się na potrzeby drugiego człowieka. Wszystkim Ofiarodawcom: uczniom, rodzicom, darczyńcom dziękujemy z całego serca. Łączy nas wielka empatia. Tak niewiele potrzeba, by zmienić świat na lepsze!

« z 2 »